Viesu nams atrodas 6 km no Bauskas skaistā priežu meža ielokā. Pirmajā stāvā atrodas svinību telpa līdz 40 cilvēkiem un koplietojamās ērtības ar nelielu virtuvīti. Otrajā stāvā ir pieejamas 12 gultas vietas. Viesu nama apkārtnē pieejams pludmales volejbols, basketbola laukums un 2 dažāda izmēra nojumes. Atpūtas vieta ir ideāli piemērota dzimšanas dienas, kāzu un izlaidumu svinībām. Apkārtne ir plaša un apzaļumota, kur variet arī rīkot sporta pasākumus.

Viesu mājas īre

Viesu nama banketu zāle ir paredzēta svinībām līdz 40 personām. Pirmajā stāvā atrodas neliela virtuvīte, koplietojamās ērtības, banketu zāle. Viesu nama otrajā stāvā iekļautas 12 gultasvietas. Iekļauta ir arī mazās un lielās nojumes īre. Teritorija ir piemērota arī sporta pasākumiem. Pieejams ir pludmales volejbola un basketbola laukums.

Viesu mājas īre (atkarībā no cilvēku skaita un aktivitātēm) - no 150 €

Pirts īre - no 45 €

Papildus gultas vieta - 12€ personai

Telšu vieta - 5€ par telti

Grila piederumi - 10 €

Dvieļi - 1.5 €/gab

Svinību telpas īre

Piedāvājumā iekļauts: svinību telpa līdz 40 personām, koplietojamās ērtības, neliela virtuvīte gatavošanai, pludmales volejbola un basketbola laukums, grila vieta(bez piederumiem).

20 € / h

Lielās nojumes īre

Piedāvājumā iekļauts: svinībām līdz 60 personām, koplietojamās ērtības, lielā un mazā nojume, pludmales volejbola un basketbola laukums, grila vieta (bez piederumiem).

12 € / h

Kāzu svinību vieta

Vairāk informācijai rakstīt pieteikumu caur epastu vai telefoniski

Korporatīvie pasākumi

Vairāk informācijai rakstīt pieteikumu caur epastu vai telefoniski

Sporta pasākumi

Vairāk informācijai rakstīt pieteikumu caur epastu vai telefoniski