Herbal sauna ritual
Herbal sauna ritual
Guesthouse rental
Guesthouse rental
Wedding celebration
Wedding celebration
Accommodation
Accommodation
Atpūta laukos pie dabas Bauska

Sauna ritual for harmony

Pirts ir sena latviešu vēsturiska un kultūras tradīcija. Latviešu pirts ir īpaša ar dažādiem pirts rituāliem, kuru laikā tiek izmantoti ārstniecības augi, pirtsslotas un citi dabas materiāli. Pirts rituāls ir procedūra, kas ietver aromterapiju, ķermeņa masāžu un relaksāciju prātam. Kādam pirts rituāls ir kā neaizmirstamas lidojuma sajūtas, bet citam kā jauna dzīves posma sākums. Miers, labsajūta un vieglums ir sajūtas, kuras izjūt ikviens pirts rituāla apmeklētājs. Gravas pirts ir vieta, kur var pilnībā bez steigas ļauties baudīt katru mirkli mājīgā lauku gaisotnē.

Wedding venue near nature

Gravas atrodas gleznainā vietā pie meža, kas var būt piemērota vieta svinībām pie dabas. Svinību vieta līdz 60 personām, ceremonijas vieta, ugunskurs mičošanas tradīcijām, gultasvietas, plaša teritorija un ērta piebraukšana tiek nodrošināta ikvienam. Šobrīd svinības piedāvājam organizēt sezonas laikā no maija līdz septembrim.

Accommodation near Bauska

Pie Bauskas Gravas naktsmītnes nodrošina naktsmājas ikvienam. Viesu mājas augštāvā atrodas gultasvietas, bet pirmajā stāvā neliela virtuve, atpūtas telpa un labierīcības. Viesu mājas apkārte ir plaša ar ierīkotiem sporta laukumiem un grilēšanas vietu.

© 2020 Gravas
Sadarbības partneri
Lauku ceļotājsViesunamiemPirtisBookingAirbnbPirtsslotasLieliska dāvana